Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-Rigid-99x39-CW-7W
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Rigid LED modul 99x39mm 40xSMD2835 7W 660Lm Cold White DC24V IP20
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 40x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 7,2W (led modul) |
| Elektrický prúd | 301mA (led modul) |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 660Lm (led modul) |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Krytie | IP20 |