Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-Rigid-99x39-WW-5W
Nový produkt
LED modul - DPS na hliníkovom nosiči;
24xSMD2835 Epistar;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 5,05W ;
Napájacie napätie DC24V;
Cena za kus !
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Rigid LED modul 99x39mm 24xSMD2835 5W 440Lm Warm White DC24V IP20
LED modul - DPS na hliníkovom nosiči;
24xSMD2835 Epistar;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 5,05W ;
Napájacie napätie DC24V;
Cena za kus !
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 24x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 5,04W (led modul) |
| Elektrický prúd | 210mA (led modul) |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 440Lm (led modul) |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K |
| Krytie | IP20 |