Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MILIO-Ceiling PCB-18x18-36W-NW
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Ceiling PCB LED modul 18x18cm 36W 3600Lm Natural White AC200-240V
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 180 x 180 x 35mm |
| Príkon | 36W |
| Vstupné napätie | AC220-240V, 50/60hz |
| Svetelný tok | 3600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | 15.000 spínacích cyklov |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | MiLio |