Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MINIOVAL-1WW
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED modul 1xSMD2835 0,36W 41Lm 12V Warm White 3000K 130°x170° MINIOVAL IP67
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 10 | 0,49 EUR | Až do 0,10 EUR |
| 20 | 0,48 EUR | Až do 0,40 EUR |
| 30 | 0,47 EUR | Až do 0,90 EUR |
| 40 | 0,46 EUR | Až do 1,60 EUR |
| 50 | 0,45 EUR | Až do 2,50 EUR |
| 60 | 0,44 EUR | Až do 3,60 EUR |
| 80 | 0,43 EUR | Až do 5,60 EUR |
| 100 | 0,42 EUR | Až do 8,00 EUR |
| 200 | 0,41 EUR | Až do 18,00 EUR |
| 300 | 0,40 EUR | Až do 30,00 EUR |
| 500 | 0,35 EUR | Až do 75,00 EUR |
| Rozmery | dĺžka: 16 šírka: x 9 výška: x 9 mm |
| Počet LED prvkov | 1xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 LUMILEDS |
| Príkon | 0,36Watt/modul |
| Elektrický prúd | 30mA/modul |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 130° x 170° |
| Svetelný tok | 41Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K) |
| Váha | 2,5g/modul |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Krytie | IP67 |
| CRI index | Ra70 |
| Výrobca | MW lighting |
LED modul na zadné podsvietenie svetelného boxu - BACK LIGHTING