Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
PremiumLUX-LUX06586
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 5 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED modul 3xSMD2835 0,72W 65Lm 12V Warm White 160° IP65 PremiumLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 8 x 13 x 68 mm |
| Počet LED prvkov | 3xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Elektrický prúd | 60mA/modul |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 65Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | PremiumLUX |