Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MODUL-1-SMD2835-24V-1W-4000K
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED modul 1xSMD2835 1W 90Lm 24V Natural White 4000K 170° MISSOURI IP66
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 90 | 0,63 EUR | Až do 1,80 EUR |
| 270 | 0,61 EUR | Až do 10,80 EUR |
| 450 | 0,59 EUR | Až do 27,00 EUR |
| 630 | 0,57 EUR | Až do 50,40 EUR |
| 810 | 0,55 EUR | Až do 81,00 EUR |
| 990 | 0,50 EUR | Až do 148,50 EUR |
| Rozmery | dĺžka: 32,8 šírka: x 22,7 výška: x 9,8 mm |
| Počet LED prvkov | 1xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 LUMILEDS |
| Príkon | 1Watt/modul |
| Elektrický prúd | 42mA/modul |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 170° |
| Svetelný tok | 90Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela (4000K) |
| Váha | 9g/modul |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Krytie | IP66 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | MW lighting |
LED modul na zadné podsvietenie svetelného boxu - BACK LIGHTING