Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MW-3xSMD2835-0,72W-NW-IP67
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED modul 3xSMD2835 0,72W 60Lm 12V Natural White 160° IP67 MW
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 63 × 15 × 6 mm (L × W × H) |
| Počet LED prvkov | 3xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Elektrický prúd | 60mA/modul |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 60Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Krytie | IP67 |
| CRI index | Ra80 |