Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MW-ProLED-4X-12V-1,44W-6500K
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED modul 4xSMD2835 1,44W 214Lm 165° 12V Cold White 6500K IP66 ProLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 49×45×7,5mm (L×W×H) |
| Počet LED prvkov | 4xSMD2835 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 LumiLEDS |
| Príkon | 1,44W/modul |
| Elektrický prúd | 120mA/modul |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 165° |
| Svetelný tok | 214Lm/modul |
| Teplota farby svetla | 6500K |
| Váha | 18,7g/modul |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Krytie | IP66 |
| CRI index | Ra80 |