Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MILIO-Ceiling PCB-11x11-12W-NW
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Ceiling PCB LED modul 11x11cm 12W 840Lm Natural White AC200-240V
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 110 x 110mm |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC175-265V 50/60hz |
| Svetelný tok | 840 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Poznámka | 15.000 spínacích cyklov |
| CRI index | Ra80 |