Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Modul-4014-990x10-18W-NW-12V
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Rigid LED modul 990x10mm 144xSMD4014 18W 1700Lm Natural White DC12V
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 990 x 10 x 2 mm |
| Počet LED prvkov | 144LED/m |
| Typ LED prvkov | SMD 4014 |
| Príkon | 18W |
| Elektrický prúd | 1,5A |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1700 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4500-5000K |
| Váha | 190g |
| Krytie | IP00 |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |