Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MW-3xSMD2835-0,72W-CW-IP67
Nový produkt
Tovar na objednávku
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED modul 3xSMD2835 0,72W 66Lm 12V Cold White 160° IP67 MW
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 6,4 x 15 x 65 mm |
| Počet LED prvkov | 3xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Elektrický prúd | 60mA/modul |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 66Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000-6500K) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Krytie | IP67 |
| CRI index | Ra80 |