Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-22607
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED lineárne prachotesné svietidlo 120cm 38W 5000Lm Natural White IP65 KANLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Dĺžka 1175 x Šírka 80 x Výška 70 mm |
| Príkon | 38W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 5000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 1300g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20° až +40°C |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Kanlux |
Stránka výrobcu: Kanlux MAH LED HI 38W-NW RYF