Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-5027
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Rohový diel pre LED Lineárne svietidlo OPTONICA-5380 8W 800Lm NW Black
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Rozmery: d x d x š x v [mm] 180 x 180 x 50 x 70 mm |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 200-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 561g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -30°C / +50°C |
| CRI index | Ra80 |