Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Brilux-LN-120-40W-NW-B-link
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED lineárne svietidlo 40W 4400Lm Natural White 120cm AC200/240V Cabail Brilux Black-link
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | dĺžka 1200 x šírka 64 x výška 78 mm |
| Príkon | 40W |
| Vstupné napätie | AC 200-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 70° |
| Svetelný tok | 4400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 2100g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |