Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-LN-120-50W-NW-5383-B
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED lineárne svietidlo UP/DOWN 50W 5000Lm Natural White 120cm AC220/240V Black
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 1185 x 28 x 68 mm |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 5000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 1830g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |