Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-MAH-LED N 40W-NW/PC
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED lineárne prachotesné svietidlo 120cm 40W 4200Lm Natural White IP65 KANLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Dĺžka 1180 x Šírka 80 x Výška 70 mm |
| Príkon | 40W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 135° x 110° |
| Svetelný tok | 4200 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 1354g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20° až +40°C |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra80 |
Stránka výrobcu: KANLUX MAH-LED N 40W-NW/PC