Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-LN5373
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED lineárne svietidlo 40W 3400Lm Natural White 120cm AC220/240V Silver 5373
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 1200 x 35 x 67 mm |
| Príkon | 40W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 1830g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -30°C / +50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Dĺžka žiarovky | 120cm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |