Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
CL-CF 16-SMD2835 1,5W 100Lm Natural White 12V ODYN-SATIN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 53x53x8mm |
| Počet LED prvkov | 16SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 1,5W |
| Elektrický prúd | 125mA |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 100 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela - naturálna 4000K |
| Váha | 65g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 h |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |