Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
CL-CF 24-SMD2835 1,8W 180Lm Cold White 12V PROFI-SATIN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | vonkajší priemer 65mm |
| Počet LED prvkov | 24SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 1,8W |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 180 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 65g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |