Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0019511G
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU5,3 4x1W LED 4W 240Lm Warm White 2700K Spotlights 38° OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU5,3 |
| Počet LED prvkov | 4x1W |
| Typ LED prvkov | 1W High Power LED |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC220-240V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 240 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35 000 h (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 72mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W až 25W halogen žiarovka |
LED žiarovka do pätice GU5,3 (identická ako MR16 ale s napájacím napätím AC220-240V)
Bodová žiarovka, uhol vyžarovania svetla 38°
Farba emitovaného svetla teplá biela 2700K, CRI 75