Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Kanlux-33080
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU11 LED 2,2W 180Lm Natural White 100° Kanlux REMI
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU11 |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 180 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela (4000K) |
| Váha | 18g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Pracovná teplota | -10 až +40C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 35mm |
| Dĺžka žiarovky | 46mm aj s päticou |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Kanlux |
Stránka výrobcu: Kanlux REMI LED GU10-NW