Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0014212F
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 1x3W LED 3W 180Lm Warm White Spotlights
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 1x3W |
| Typ LED prvkov | High Power LED |
| Príkon | 3W |
| Vstupné napätie | AC 85-265 V |
| Vyžarovací uhol | 45° |
| Svetelný tok | 180 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 65g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 53mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 25W halogenovej žiarovke |