Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0014812CH
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 12LED SMD2835 6W 430Lm Warm White Spot. miLEDo KANLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 12xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 6 Watt |
| Elektrický prúd | 45mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 430 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K) |
| Váha | 30 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 52 mm (57mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 37W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | KANLUX - miLEDo |