Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED SMD2835 5W 450Lm Cold White Glass LEDLine
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 5 Watt |
| Vstupné napätie | AC 220-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 450 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 70 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 57 mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40 až 45W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |