Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-22702
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED SMD 3W 250Lm Warm White 120° Kanlux TOMI LED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 3W |
| Elektrický prúd | 30mA |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 250 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 28g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 55mm (aj s päticou) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 25W |
| CRI index | Ra80 |
Stránka produktu výrobcu: Kanlux TOMI LED3W GU10-WW