Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 15LED SMD2835 6W 554Lm WW/NW/CW LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø50x56mm |
| Počet LED prvkov | 15x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 554 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K, Naturálna biela 4000K, Studená biela 6000K |
| Váha | 23g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W |
| CRI index | Ra80 |