Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0012512B
Nový produkt
Svetelný tok 320 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Sklenené telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 4,5 Watt;
Ekvivalent ku 30 Watt halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 27LED SMD2835 4,5W 320Lm Cold White Glass Spotlights LUMENIX
Svetelný tok 320 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Sklenené telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 4,5 Watt;
Ekvivalent ku 30 Watt halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 27 LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 4,5 Watt |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 320 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000-6500K) |
| Váha | 46 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 16 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 50 mm (55mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W halogénovej žiarovke |