Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0011412D
Nový produkt
Svetelný tok 260 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 3,8 Watt;
Ekvivalent ku 25 až 30 Watt halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 27LED SMD5050 3,8W 260Lm Warm White Spotlights LEDLUMEN
Svetelný tok 260 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 3,8 Watt;
Ekvivalent ku 25 až 30 Watt halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 5050 EPISTAR |
| Príkon | 3,8 Watt |
| Vstupné napätie | AC 230-240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 260 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (2800-2900K) |
| Váha | 45 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 55 mm (60mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 25 až 30W halogénovej žiarovke |