Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0014012F
Nový produkt
Svetelný tok 400 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 4,5Watt;
Ekvivalent ku 40 až 45Watt halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 45LED SMD3014 4,5W 400Lm Cold White Spotlights
Svetelný tok 400 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 4,5Watt;
Ekvivalent ku 40 až 45Watt halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer 50mm, výška 65mm |
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 3014 |
| Príkon | 4,5 Watt |
| Vstupné napätie | AC 230V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000-6500K) |
| Váha | 42 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 57 mm (65mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40 až 45 W |