Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0014312F
Nový produkt
Svetelný tok 440 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla studená biela;
Číra optika;
Spotreba elektrickej energie do 5W;
Ekvivalent ku 50 W halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 WS 5x1W LED 5W 440Lm Cold White Spotlights Clear Lens
Svetelný tok 440 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla studená biela;
Číra optika;
Spotreba elektrickej energie do 5W;
Ekvivalent ku 50 W halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 5x1W |
| Typ LED prvkov | EDISON |
| Príkon | 5W |
| Elektrický prúd | 350mA |
| Vstupné napätie | AC 100-240V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 440 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 6000K (studená biela) |
| Váha | 130g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40 000 |
| Pracovná teplota | -20 až +50 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 49mm |
| Dĺžka žiarovky | 92mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W halogen žiarovka |