Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 6W 580Lm 36° WW/NW LUMILED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/602Hz |
| Vyžarovací uhol | 36° |
| Svetelný tok | 580 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000K (teplá biela), 4000K (naturálna biela) |
| Váha | 33g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20 až +40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 55mm (aj s päticou žiarovky) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W halogen žiarovka |
| CRI index | Ra80 |