Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-XLED-LED-GU10-38413
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 6,5W 850Lm Warm White CRI80 100° KANLUX XLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 7W |
| Elektrický prúd | 50mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 880 Lumenov (užitočný svetelný tok 850Lm) |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 46g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 53mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 88W halogénovej žiarovke (100°) |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Kanlux |
Stránka výrobcu: Kanlux XLED GU10 6,5W-WW