Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Kanlux-23413
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 21LED SMD2835 9W 900Lm Cold White KANLUX TEDI MAXX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 21xSMD |
| Typ LED prvkov | LED SMD2835 |
| Príkon | 9 Watt |
| Elektrický prúd | 74mA |
| Vstupné napätie | AC 175-250V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 64 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 50 mm (55mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 65W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Kanlux |
Stránka výrobcu: Kanlux TEDI MAXX LED GU10-CW