Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 12LED SMD5630 6W 420Lm Warm White Spotlights ECOLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 5630 |
| Príkon | 6 W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 420 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2800-3000K |
| Váha | 50 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 76 mm (aj s päticou - pätica 6mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50 W |
| CRI index | Ra75 |