Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED SMD2835 5,5W 345Lm DIMM TO WARM 2200K-3000K 60° LEDLine
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø50x54mm |
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 5,5 Watt |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 345 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 2200K - 3000K |
| Váha | 54g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 54mm aj s päticou |
| Poznámka | TRIAC - DIMM TO WARM |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | LEDLine |