Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OSRAM-OSRSTAF2305
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 5 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 8,3W 575Lm Warm White CRI80 120° Glass DIMM OSRAM
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Príkon | 8,3W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 575 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 39g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 53mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OSRAM |
Fotometrické údaje
Životnosť
Výhody produktu