Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-IQ-LED-GU10-35256
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 4,9W 550Lm Warm White CRI90 120° KANLUX-IQ 35256
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 5W |
| Elektrický prúd | 41mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 550 Lumenov (užitočný svetelný tok 550Lm) |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 44g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 55mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 44W halogénovej žiarovke (120°) |
| CRI index | Ra90 |