Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OSRAM-AC32750
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 6,9W 620Lm Warm White CRI80 120° Glass OSRAM
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 7W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 620 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 39g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 10.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 55mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 49W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
Fotometrické údaje
Životnosť
Výhody produktu