Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0014112F
Nový produkt
Svetelný tok 240 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 3W;
Ekvivalent ku 30 W halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 3x1W LED 3W 240Lm Warm White Spotlights CREE LED
Svetelný tok 240 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 3W;
Ekvivalent ku 30 W halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 3*1W |
| Typ LED prvkov | CREE |
| Príkon | 3W |
| Elektrický prúd | 350mA |
| Vstupné napätie | AC 100-240V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 240 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 2800K Teplá biela |
| Váha | 50g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50 000 |
| Pracovná teplota | -20 až +50 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 62mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W halogen žiarovka |