Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED SMD2835 6,5W 550Lm WW/NW 110° OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Φ50mm x 58mm |
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 7W |
| Vstupné napätie | AC 175-265 V |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 550Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K, Denná biela 4500K |
| Váha | 26g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 58mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W |
| CRI index | Ra80 |