Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0016612B
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 5x1W LED 5W 440Lm Warm White Spotlights Bridgelux chips
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 5x1W |
| Typ LED prvkov | Bridgelux |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 440 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 2800K (teplá biela) |
| Váha | 75g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (LED čip) |
| Pracovná teplota | -20 až +50 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 85mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W halogen žiarovka |