Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OSRAM-AC32060
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 4,5W 350Lm Warm White CRI80 60° OSRAM VALUE
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø50x54mm |
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 LED |
| Príkon | 4,5Watt |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 350 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (2700K) |
| Váha | 42 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 54mm aj s päticou |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OSRAM |