Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 COB 5W 400Lm Warm White CRI90 60° 24V PWM DIMM
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer 50mm, výška 56mm |
| Pätica | GU10 - 24V |
| Typ LED prvkov | COB LED |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 56mm (aj s päticou) |
| Poznámka | PWM stmievateľná |
| CRI index | RA90 |