Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 12LED SMD2835 10W 1149Lm WW/NW/CW CCD LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Príkon | 10w |
| Vstupné napätie | AC 175-265 V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1149 Lumenov |
| Váha | 34g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 60mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W až 70W |
| CRI index | Ra80 |