Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-WOJ13266
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 12LED SMD2835 6W 500Lm Cold White spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 12xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 6 Watt (50mA) |
| Vstupné napätie | AC 230-240V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela naturálna 6000K |
| Váha | 25 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 10 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 56 mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W až 40W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |