Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-IQ-LED GU10 7W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED 7W 580Lm Warm White CRI95 120° KANLUX-IQ
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 8LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 7W |
| Elektrický prúd | 61mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 580 Lumenov (užitočný svetelný tok 520Lm) |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 48g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 57mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 43W halogénovej žiarovke (120°) |
| CRI index | Ra95 |