Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 LED SMD2835 5W 410Lm Warm White 50° LEDLine
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø50x53mm |
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 5Watt |
| Vstupné napätie | AC 220-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 50° |
| Svetelný tok | 410 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (2700K) |
| Váha | 62 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 53mm aj s päticou |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |