Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-WOJ14310
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 16LED SMD2835 10W 850Lm Cold White Ceramic SpectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 50x56mm |
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 16xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 High Brightness Brand EPISTAR |
| Príkon | 10 Watt |
| Elektrický prúd | 60mA |
| Vstupné napätie | AC 170-250V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 850 Lumenov (280cd) |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 64 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (LED SMD čip) |
| Pracovná teplota | -20C° až +40C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 56mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60-70W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |