Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
PremiumLUX-GU10-RGBNW-3W-IR
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 RGBNW 3W 190Lm IR controller + DO PremiumLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 4xSMD LED |
| Príkon | 3 Watt |
| Elektrický prúd | 380mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 38° |
| Svetelný tok | 190 Lumenov |
| Teplota farby svetla | RGB + NW 4000K |
| Váha | 79 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín (LED SMD čip), 15 000 spínacích cyklov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 60mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |