Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 8LED SMD2835 1W 90Lm Warm White PremiumLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 8xLED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 1W |
| Elektrický prúd | 44mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 90 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2800K |
| Váha | 44g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Krytie | IP44 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 52mm (aj s päticou) |
| CRI index | Ra80 |